| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa fac ca sa nu ma bronzez ca am pielea foarte sensibila, ma bronzez foarte repede si dupa aceea trebuie sa astept ceva timp ca sa imi dispara bronzeala? Spuneti-mi si mie niste solutii ceva, va rog...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FollowTheLight a răspuns:

Nu sta la soare, nu stiu ce sa spun laughing
Si de ce sa nu vrei sa te bronzezi? big grin Multi ar da orice sa se prinda bronzul si de ei.

| ribak a răspuns (pentru FollowTheLight):

Pur si simplu nu-mi place :3

| DumyDumytryta a răspuns:

Am aceeasi problema ca si tine... Stii, eu, incerc sa evit sa stau prea mult la soare, dar tot ma mai bronzez un pic, chiar daca folosesc palarii, sapci si stau mai mult la umbra... Dar bronzeala nu afecteaza asa mult cum ar face-o fara cele mentionate mai sus. Sper ca am fost de ajutor! smug