| dedfgv a întrebat:

Cum asi putea sa-mi albesc dinti intr-un mod natural? pasta aceea signal chiar e buna de geva?

Răspuns Câştigător
| Saya_1767 a răspuns:

Eu o folosesc in fiecare zi si dupa fiecare spalare am dintii mai albi.
Dar pentru un efect mai rapid si de lunga durata spala-te si cu bicarbonat de sodiu sau cu sarebig grin

Funda?

4 răspunsuri:
| BeautyTeacher a răspuns:

Pai daca folosesti bicarbonat de sodiu si sare sunt singurele moduri naturale. pui putin pe periuda de dinti dupa spalare cu pasta freci clatesti si gata. funditabig grin?

| βÚβÚ a răspuns:

Buna!

Eu folosesc pasta de dinti si pe langa asta, folosesc si bicarbonat de sodiu alimentar. Dupa ce am pus pasta pe periuta, pun peste, bicarbonatul ^^ Acesta albeste dintii big grin Sper ca te-am ajutat!

| zizi000 a răspuns:

Sarea, bicarbonatul de sodiu si zeama de lamaie sunt bune, dar nu folosite excesiv. Incearca si Colgate, e foarte buna(folosita dupa fiecare masa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu clor