| DeeaPustoaica a întrebat:

Cum ati reusit sa va lasati de rosul de unghii? Eu am reusit datorita Mavala Stop, un lac amar de la firma Mavala.

9 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Mi le'am facuut mereu la salon foarte frumoase. Si apoi nu le mai rodeam ca'mi placeau prea mult.

| eek a răspuns:

Eu n am reusit..inca le mai rodbig grin

| DeeaPustoaica explică:

Mavala Stop se gaseste la farm. Sensiblu...apropo...nu mi se pare normal sa te apuci de fumat...este foarte neigienic si dauneaza. Plus ca, daca mai esti si fata...iti va mirosi gura si hainele. Nu cred ca va doriti asta mai ales in preajma baietilor.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Mi s-a facut mila de elehee hee

| yuli10 a răspuns:

Eu nu mi-am mai ros unghiile de cand m-am apucat de fumat. suna urat? big grin

| bluerose a răspuns:

Mi-am ros unghiile pana am mers la liceu. M-am lasat cand am vazut unghiile noilor mele colege.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... am inceput sa rod pixuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De vointa aveti nevoie.happy

| chriss_4751 a răspuns:

Pai... vointahappy .aa...si inca ceva... poate putina invidie pe unghiile superbe ale prietenelor melehee hee big grin