| TheLovelyGirl a întrebat:

Am un defect.De 2 ani sau mai mult imi rod unghiile si cat de curand mi-am luat "mavala stop". Cat timp ma dadeam cu lacul aclea pe unghii, nu le mai rodeam. Aveti cumva vreun sfat pentru mine?

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Da-ti cu fixativ pe ele; d ajuta sa ti le intareasca si logik ca nu ti le mai rozihappy eu asa fac

2 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.Ma dadeam cu un lac care avea un gust amar laughing. Apoi am mers la manichiura si imi placeau prea tare unghiile mele si stiam ca daca le rod iar vor fi urate si am incetat.

| AlmaQueen a răspuns:

Pai ia-ti din nou ''mavala stop'' sau apeleaza la unghii cu gel happy acum 2 ani eram disperata ca imi rodeam unghiile, ca si tine. si m am gandit sa ma pun pe invatat sa vad cum se pun unghii si etc despre unghii. sau daca nu vrei sa iti pui unghii tehnice, iti poti tine unghiile in ulei de masline 10 minute in fiecare zi happy fundita:X? app eu pun unghii, in caz de ai vreo intrebare /nelamurire:*!