| ღByByღ a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa fie o fata la 12 ani?:*nu vreau raspunsuri penale! Fundaa+vot!:X

Răspuns Câştigător
| Silvya18 a răspuns:

Byby fetele de 12 ani sunt toate diferite unele mai dezvoltate altele mai putin dezvoltate, nu putem fi toate la fel. de exemplu eu am 14 ani dar seaman de 16 si nu-mi pasa chiar deloc happy puup:*

10 răspunsuri:
| Marie_9156 a răspuns:

In privinta imbracamintei sa fie cool dar totusi simple. Va recomand un site foarte tare http://www.wholesale-dress.net/union.php?union=1033
Blogul meu http://newevolutionofthe2ne1century.mug.ro/ Postez subiect interesante potrivite fetelor. D'ale fetelor. Va astept^_^

| niNNu a răspuns:

Bitch

| Danoninooo a răspuns:

Păi uite, eu la 12 ani am 35 de kg. şi 1, 49 înălţime. Depinde, unele fete sunt mai dezvoltate, altele mai mici. Acum. multe fete la 12 ani, arată ca şi cum ar fi la 17-18 ani, dar nu e bine, totuşi la 12 ani eşti încă un copil.trebuie să fii naturală, să nu te machezi. trebuie să ai un comportament adecvat şi să ai bun simţ. sper că te-am ajutat.succes! fundă?kiss

| Xtina_2432 a răspuns:

O fata la 12 ani este in plin proces de dezvoltare, nu incerca sa te machiezi prea strident, dar totusi daca o faci, foloseste culori nude. Daca esti dezvoltata poti purta haine care ti se potrivesc, in niciun caz unele imprumutate de la o prietena dintr-a 12a, poate vei parea nepotrivita. Important e sa fii naturala, iar comportamentul sa fie unu pentru 12 ani happy.

| EuOO a răspuns:

"Răspunsuri penale"? Aşa se numesc mai nou? Poate ai vrut să zici "banale", nu "penale". Cum poate să arate? O fată la 12 ani începe să se dezvolte...

| AnNaa67 a răspuns:

Sallz...Ca sa spun : O fata de la 12 ani ar trebui sa aiba eu metru jumate, cam asa, aproximativ. Trebuie sa nu fie prea rea si prea ignoranta si prietenoasa, sa aiba parul stralucitor si sa aiba macar ceva talent. Picioarele epilate si alba la piele, ar fi mai frumoasa sa miroase frumos de la ea, buzele rosii 100% sa aiba un pic de bujori pe obraji, sa fie dreapta, nu inervanta, desteapta, sa poarte numai haine si pantoofi superbi/e ...Pss dupa placul tau. In fine deci sunt mai multe motive, stii si tu.

| AnNaa67 a răspuns:

Trebuie sa fii cum vrei tu, nimeni nu te schimba

| maria_2953 a răspuns:

La varsta asta adolescentele sunt atat de tinere si de stralucitoare si eu am 12 ani si as vrea sa raman mereu la aceasta varsta.
Acum suntem retrase si ganditoare, in general la varsta asta se gaseste prima dragoste.
Poate unii se poarta mai ciudat dar asta e varsta la care incep sa se faca diferente de personalitate intre noi.

| xxxxxxxxxxxxxx a răspuns:

Ca de obicei numai prosti si intrebari tampite

| irinaaxx a răspuns:

La 12 ani esti clasa a 6 a nu? mai bine iti spun cum nu ar trebui sa arate: nemachiata excesiv, sa nu fumeze, sa nu bea, sa nu se drogheze, sa nu fie vopsita pentru ca isi strica parulsad si e pacat de el.