| sweetjuliathalia a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui sa imi fac parul la balul bobocilor daca il am scurt pana la umeri?

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Hey! Poti alege buclele, sau pentru mai multe idei poti accesa siteul www.divahair.ro. Aici vei gasi idei de coafuri pentru orice ocazie si pentru toate tipurile de par. Have a nice day.

1 răspuns:
| Fluture a răspuns:

Bunahappy
Daca ai breton iti potin intrepta bretonul, iar restul parului sa il faci buclelove struck.Ador coaura astabatting eyelashes
Sau daca nu ai breton, tot asa.