| Trefla a întrebat:

Cum de unele femei pot fi atat de frumoase, si altele atat de urate?

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu exista femei urate.Fiecare om are farmecul sau.Si, frumusetea vine din interior.

| Morena30 a răspuns:

Frumusetea sta in ochii privitorului.Fiecare baiat cauta o fata anume, o trasatura pe care tu o consideri urata pe altul il poate atrage.Eu cred ca are dreptate si Nuri1, o femeie urata dupa parerea mea este o femeie care nu se ingrijeste dar uneori sa stii ca frumusetea vine si din inteorior, din adancul sufletului.Eu zic ca o femeie frumoasa este o femeie care stie sa isi puna in valoare calitatile, care este optimista, zambitoare si stie cu adevarat ce vrea de la viata. Sper ca te-am lamurit! Pupici:*:*

| darkrider a răspuns:

Pur si simplu...dar sa stii ca nicio o femeie nu e urata, exista un barbat care o va placea intr-un final happy

| Nuri1 a răspuns:

Nu exista femei urate! Osho spunea ca "femei urate nu exista, ci doar femei care nu au grija de ele".Are dreptate sau nu?

| mafiotuXXL a răspuns:

Trefla cum sa iti explic asa o lasat Dumnezeu oameni Frumosi si urati
Cum sunt Oameni BOGATi si Oameni Saraci... aia nu decizi tuu cum sa fiee un om aia DUMNEZEU asa ne lasa pe pamant si nu conteaza cum esti sa fi sanatoss atat doar...

| ZZG a răspuns:

Ask God.In viata se aplica legea compensatiei.nimeni nu le are pe toate. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa privesti atent ca sa vezi dincolo de aparente. Oricum parerile sunt impartite, nu toti avem aceias parere despre o anumita persoana.

| Trefla explică:

Vai ma andrei m-am rahatit pe tine de ras

| Andr3y_6218 a răspuns:

Pai e simplulaughing Exista 2 tipuri de femeilaughing Una urata[mama ta] si restul laughing