| Kristinelu96 a întrebat:

Cum e la moda cu parul lung sau scurt. nu am pot decide sa-l las sa creasca sau sal frezezsadsadsad?

Răspuns Câştigător
| Piisiiiii a răspuns:

Depinde cum iti sta bine. La fata rotunda poti incerca parul scurt daca nu, atunci lung. Este decizia ta. Este mai usor cu parul scurt asta este parerea mea.

5 răspunsuri:
| eumisha28 a răspuns:

Eu recomand parul lung pentru ca frumusetea capului la femei este parul.asta face diferenta intre femei si barbati.barbatii tunsi scurt iar femeile cu par lung

| xStefanXxX a răspuns:

Moda de azi este parul scurt si in sus.

| byavali a răspuns:

Eu zic sa il lasi lung.

| Kristinelu96 explică:

Cumva e vorba de >MaryGold

| fragili a răspuns:

Eu iti recomand frizura lui sore mihalache. uitate pe imagini.