| anonim_4396 a întrebat:

Cum este o persoana superficiala?

6 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Persoana superficiala este aceea care priveste si trateaza lucrurile cu usurinta, care nu se implica, nu iubeste, nu este interesata de cum ar putea sa ajute oamenii...happy

Stefan
| Stefan a răspuns:

O persoana superficiala nu o intereseaza de ceilalti din jur, face totul la intamplare cu o tenta spre nesimtire.

| LuS[z] a răspuns:

O persoana care se grabeste face lucrurile in grba si trateaza lucrurile cu usurinta

| i.love.me a răspuns:

Asa imi spun mie profesorii ca suntlaughing

| dyana99 a răspuns:

O persoana care face totul de mantuiala, nu este meticuloasa in ceea ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O persoana grabita in general care trece peste lucruri cu usurinta sunt o altsfel de persoana dar eu imi traiesc viata din plin si vorbesc cu cei din jur si iubesc dar atunci cand am o iubita