| anonim_4396 a întrebat:

Cum este sa lucrezi ca in modelling (model, fotomodel, manechin) in Romania, ca baiat in primul rand, dar pentru fete, exista o diferenta, trebuie sa dai ceva "atentii" pentru a ajunge un om cunoscut in modelling-ul din Romania?

3 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Cu siguranta cei care sunt in fata in modelling au un trecut care poate tine prima pagina a ziarelor saptamani intregi, cu cat esti mai modest, cu atat esti o prada mai usoara pentru hienele din acest domeniu, dara daca ai talent si ceva pile merita sa incerci, ai grija insa la calitatea si cantitatea de compromisuri pe care le faci ca sa ajungi pe scena! succes!

| mioara a răspuns:

Tb sa ai spate/relatii foarte mari nu ori cine intra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-e fost un pic greu, a trebuit sa mă culc cu impresara mea, dar a meritat, acum am cate două-trei prezentări pe lună.