| Marii a întrebat:

Cum fac vedetele de nu au niciun fir de par pe corp si au pielea asa fina?

Răspuns Câştigător
RaduCiocan
| RaduCiocan a răspuns:

Efecte speciale, lumini de studio, machiaje profesionale, photoshop sau alte trucuri tongue
E doar un miraj ca vedem la tv sau in reviste vedetele aratand asa bine.

15 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Daca ai bani, apoape totul e posibil in ziua de azi! laughing

| Krina a răspuns:

Prin epilare generala cu laser.Se plateste pe cm patrat.
Nu e chiar asa de scump, e destul de accesibil.Intereseaza-te la clinicile de estetica.

| Sara2 a răspuns:

Nu ai auzit de metoda cu laserul? epilare definitiva dar si f scumpa, merita ca scapi de par pentru totdeauna daca ai cascavalu mare eu cred ca metoda asta au aplicat-o vedetele

| kitiku a răspuns:

Laser si photo shop, bani multi, operatii estetice...

| Zoombe3 a răspuns:

Da si Krina si selfhelp au dreptate, dar depinde de fiecare in parte cat de mult se respecta, si mai este categoria vedetelor care nu fac nimic in privinta asta.

| claudya a răspuns:

Multi au optat pentru trat. cu ipl...incearca si tu...

| kalymari a răspuns:

Vedetele au destui bani sa-si permita destul de multe ...si app tin sa te anunt ca ceea ce vezi tu in Mass Media( TV, reviste, ziare etc.) nu este neaparat adevarat... pozele facute vedetelor sufera,, grave" modificari. Cauta poze cu vedete neachiate si vei ramane uimita daca nu socata. Sunt oameni(vedete sau nu ) care se epileaza pentru totdeauna, insa este riscant si pot face boli de piele(ex: cancer de piele, iritatii etc.) ...eu te sfatuies sa apelezi la metodele traditionale pentru a scapa de parul nedorit (epilare cu ceara, ras cu bigul, foloseste crema depilatoare etc. depinde cu ce ti-e indemana) si te-as mai sfatui sa nu mai invidiezi atat de mult vedetele pe ca unele vedete(femei) au mustata laughingrolling on the floor insa in poze arata impecabil,, transformate"!

| kalymari a răspuns:

Vedetele au destui bani sa-si permita destul de multe ...si app tin sa te anunt ca ceea ce vezi tu in Mass Media( TV, reviste, ziare etc.) nu este neaparat adevarat... pozele facute vedetelor sufera,, grave" modificari. Cauta poze cu vedete neachiate si vei ramane uimita daca nu socata. Sunt oameni(vedete sau nu ) care se epileaza pentru totdeauna, insa este riscant si pot face boli de piele(ex: cancer de piele, iritatii etc.) ...eu te sfatuies sa apelezi la metodele traditionale pentru a scapa de parul nedorit (epilare cu ceara, ras cu bigul, foloseste crema depilatoare etc. depinde cu ce ti-e indemana) si te-as mai sfatui sa nu mai invidiezi atat de mult vedetele pe ca unele vedete(femei) au mustata laughingrolling on the floor insa in poze arata impecabil,, transformate"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De magia calculatorului ai auzit? El le face și frumoase și suple și fine și etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epilare cu laser draga mea...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Q sigurantza apeleaza la epilarea q laser. dar si photoshop-ul, masajele, sala, operatii estetice.etc.oriqm bani arunktzi pe fereastrahee heebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop totul se poate realiza in el e ceva de genu bagheta magica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Money in a power!

| azziza21 a răspuns:

Photoshop

| mihaela_5881 a răspuns:

Poate te lamutresti si afli informatii noi si interesante in legatura cu topicul http://www.goskin.ro/epilare-definitiva-ipl