| yourgirl a întrebat:

Cum functioneaza site-urile de pe care poti comanda haine, trebuie numaidecit sa ai cont in banca(sau pe cineva care are) sau se poate si in alte moduri? Stiti vreun site de incredere de unde pot comanda haine? (sunt in Italia)

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Depinde, La unele site-uri comanzi, iti vine comanda acasa si platesti atunci cand primesti hainele, adica plata ramburs. La altele se plateste cand dai comanda, prin paypal sau card, adica plata in avans. Scrie pe fiecare site ce si cum la FAQ sau Cum Comand/Cum platesc/Shipping & Payment etc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul depinde de comerciant. Unii accepta doar plata online, alti ramburs, altii prin ordin de plata

| PsychologistT a răspuns:

Nu e absolut necesar sa ai cont in banca.
Poti comanda cu plata rambus.
Iti recomand: www.asos.com.

Răspuns utilizator avertizat