| delia_6094 a întrebat:

Cum im pun hainele sau ce combinati de haine fac ca sa am stilul lui rocky si cici?

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

Pai e chiar mai simplu decat crezi.Imbraca cu cat mai multe haine suprapuse ceva gen:Bluza +tricou+maieu (in culori tari cu paiete sau sclpici). Apoi niste blugi taiati sau colanti tip jeans cu niste bocanci iar pantalonii sa-i accesorizezi cu diverse curele.Cam asa este stilul lor :foarte nebunesc si zapacit dar eu te-as sfatuii sa u il copiezi in totalitate, daca iesi pe strada lumea nu o sa se uite cu ochi foarte buni la tine.Parerea mea. Sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
| delia_6094 explică:

Mersi oricum nu il voi copia aproape de loc dar voi lua de ici colo cate ceva doar atat!