| BeInnocent a întrebat:

Fetelor,care e stilul vostru? cum va combinati hainele?

7 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Cum ma taie capul laughing (depinde si de starea de spirit) nu tin foarte mult cont de moda.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,ma imbrac cum simt in momentul respectiv si, bineinteles, cu ce am la indemana.Pentru ca mi se intampla uneori ca bluza preferata sa fie murdara, sau sa nu-mi gasesc blugii pe care doream sa ii imbrac in ziua respectiva.Insa,eu nu tin cont de moda, de culorile sau materialul care se poarta intr-un anumit an sau sezon.De exemplu,primavara imi iau niste balerini[cand temperatura este in crestere],blugi,o camasa sau o bluzita alba si un sacou[fie din blug sau satin,nu conteaza],uneori imi iau tenesi,blugi,tricou si camasa,alteori imi iau blugi,niste cizmulite[dar nu de iarna],o bluza roza de exemplu,o geaca de blug mai scurta si in cap imi pun o palarie roza [ador palariile].Imi place foarte mult sa combin piesele vestimentare,ma inspir de la televizor de la unele emisiuni,de prin pozele postate pe internet, mai sunt unele site-uri cu haine, insa, orice as purta, nu imi place sa am o aparitie prea...incarcata,sau,mai bine zis, nu imi plac hainele sofisticatehappy. Conteaza sa te simti bine in pielea ta, in hainele pe care le porti, iar acest lucru o sa se vada si la exterior.Pa-pa!happy

| RedFantasy a răspuns:

Hei, mie imi plac foarte mult hainele si am destul de multe (niciodata nu poti avea destule laughing ). De obicei nu tin cont de tendinte si de ce se poarta.
Imi aleg doar hainele care imi plac si in care ma simt bine.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, fiecare fată se îmbracă după bunul plac, sigur nimeni nu propune un stil, în anul 2013 parcă au fost alese culorile deschise şi neon ca în 2012, în fine voi le ştiţi mai bine şi vă imaginaţi cum arătaţi mai bine cu o anumită hăinuţă.
O seară bună!

| mariukka a răspuns:

Eu port stil sport.Nu prea tin cont de moda.

Răspuns utilizator avertizat
| ioαnα a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu, nu prea tin cont de ce se poarta... ma imbrac normal...
Uneori casual, alteori sport. depinde de starea pe care o am laughing
Nu imi plac tocurile sau ceva de genul ..prefer tenesi, sunt cei mai comozi, si nici sa fiu incarcata cu diferite accesorii laughing