| cosmin986522 a întrebat:

Cum imi dau seama la o pereche de blugi daca sunt de calitate sau imitatii ieftine? Am auzit ca nu toate perechile care costa mult sunt de calitate.Dau funda

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La blugi nu prea ai problema, materialul in general e ok in toate perechile si nu se rupe asa usor. Oricum, dupa mine mai mult de 130 de lei nu merita sa dai pe o pereche de blugi.

| RAY a răspuns:

Bumbacul are culoarea naturala albastra,doar ca numai e la moda si se folosesc chimicale care da acel alb, calitate nu exista in Romania doar
fake urii, iar cu blugi rar sa iei teapa pentru ca e un material bun personal eu nu as sta o viata intro pereche o porti ce o porti apoi alti, du-te in piata gasesti tot felul de imitati bune, in mall sunt fake urii de calitate proasta suprapret da in fine faci cum vrei, isi recomand haine made in turkay

| AliGab a răspuns:

Cauti ca meterialul sa nu fie usor sifonabil si usor de destramat, iar cusaturile sa fie trainice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intalegi prin calitate? trebuie sa fie bumbac,comod,estetic si curat.tu vrei de firma? blugi? sant pe toate drumurile si cel mai bine iti iei unul mai ieftin,si la anul iti iei altul, unul de firma, dai un ban dar stii ca nu-l mai ai.o incaltaminte da, trebuie sa fie buna, dar blugii sant buni oricare.

| Dintrebare a răspuns:

Pai daca vrei niste blugi de firma cauta in magazinele de profil (in mall de exemplu). Iti dai seama dupa material si dupa cusaturi daca sunt de calitate sau nu