| Esperança a răspuns:

Prima o poti face cu ondulatorul si apoi sa iti prinzi parul cu ceva iar a doua sa ti-l intinzi cu placa, sa iti faci breton pe o parte si sa ti-l impletesti...

| Aiicha a răspuns:

1.Trebuie sa iti incretesti parul cu spuma sau daca nu sta sa ti-l pui pe bigudiuri
2.Trebuie in primul rand sa ai breton.Trebuie sa ti-l intrepti cu placa sau cu feonul si un pieptene si apoi sa iti impletesti o coada in 3 foarte lejera pe o parte.happy