| Deyutza9919 a întrebat:

Cum imi pot schimba poza de pe TPU?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic aici: http://www.tpu.ro/site-users/edit/, clic pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop, clic pe open/ok, apoi pe Salvează profilul obligatoriu ca să fie salvată poza preferată.
Ea apare în maxim 24 de ore dacă respectă dimensiunile avatarului.
Succes!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dai la Editează profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selectează imagine profil (Răsfoire)- alegi imaginea dorită, încarci poza şi Salvează profilul.
Te pup!

| Mihail2020 a răspuns:

Editare Profil si in dreapta scrie:
Selecteaza imagine profil si dai pe Alege si bagi poza si dai OK.
Dupa aceea dai Salveaza profil.
Si ai schimbat poza.

| whattt a răspuns:

La editare profil acolo poti sa faci orice

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,te duci la ''editare profil'' dai ''selecteaza imagine de profil'' si dai ''rasfoire ''

| CandiceDwi a răspuns:

Vezi in stanga... unde ai un fel de meniu..selectezi editare profil si alegi o poza nouahee hee sper sa te descurci bye:*