| mikysweet96 a întrebat:

Cum imi pot schimba poza asta de la profil?big grin

Răspuns Câştigător
| ghineanamaria a răspuns:

Sper sa primesc funda:D
In primul rand dai clik aici:http://www.tpu.ro/site-users/edit/
In al doilea rand: Dai clik la Selecteaza imagine profil(ultimul chenar sa zic asa de jos)
Selectezi o poza din calculator si o bagi la profuilul tau si gata!

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Editare profil, stergi linkul pozei respective, browse si pui linkul pozei care vrei tu.Nu vad ce e greu?

| noktambul a răspuns:

Daca e poza ta, n-o schimba!

| melyyy a răspuns:

Dai la "editare profil" si apoi ai acolo "selectare imagine profil" happy dai "choose" si alegi imaginea din calculator

Un an nou fericit :X