| cornelia_8239 a întrebat:

Cum ma pot inscrie si eu la emisiunea pe muchie de cutit

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Daca u kir vrei sa te duci sa te casapeasca aia... e ok...:|
desi...:|
pai incearca pe site-ul protv-ului
uite aici:
http://www.protv.ro/frumusete-pe-muchie-de-cutit

:)

| Puiutz a răspuns:

Buna. intra pe www.protv.ro si cauta frumusete pe muchie de cutit. acolo trimitzi un email. ai acolo scris de ce e nevoie.

Eu cred ca ei ajuta foarte mult:).
Succes!

| BUBULINA a răspuns:

Stiri Prima pagina
Daca ai o poveste interesanta, cu siguranta tu vei fi ALESUL! Tot ceea ce trebuie sa faci este sa ne trimiti un mail la adresa extreme@protv.ro in care sa-ti scrii numele, prenumele, adresa, varsta, ocupatia si sa atasezi si o fotografie.

http://frumusete. protv.ro/

| Ralux a răspuns:

Eu am auzit ca nu se mai face emisiunea asta pentru...ca na, e logicbig grin au cheltuit miliarde cu toate femeile alea, dau astia faliment daca nu se opresclaughing. Stii cat costa o operatie de aia chirurgicala de infrumusetare? Pff...

Oricum, Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La www. extreme@protv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ma pot anscrie si eu la emisiunea pe muchie de cutit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra si u pe frumusete pe muchie de cutit si completezi acolo si astepti sa iti aprobe

| carmita a răspuns:

Trimiti un mail la extreme@protv.ro cu poze dinainte si de acum -plus o descriere cu ce-ai dori sa-ti schimbi-eu am fost pe acolo-sunt una din fericite