| SexGirl1921 a întrebat:

Cum mergeti imbracate la bal? Dati'mi linkuri cu genul acela de haine

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu nu ma duc la bal, pentru ca am majoratul unui prieten atunci. Oricum,tot in club si`l face, deci m`am gandit la o rochie neagra simpla mulata pe corp, cu pantofi cu toc, + un lant lung ( cred ca o sa mi iau unul cu bufnita. ). Sau un tricou cu maneci bufante, simplu, maro cu o fusta neagra, mulata. thinking Si botine.

| iFollowRivers a răspuns:

In rochii si tocuri.sau blugi cu ceva mai elegant sus, si tocuri