| Kokohae a întrebat:

Cum mi-ar sta mai bine? Acum am parul de sk8er si ma tot cert cu parintii mei sa ma tund, ce sa fac?

Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| xXx_6498 a răspuns:

Nu te tunde, ceartate cu ei pana renunta si eu am avut aceeasi problema pana am pus eu stapanire pe situatie, ininte dupa cemi crestea doar 4 cm la par ma pune sa ma tund acum am aproape 20 cm la par si numi zice nimic si chiar daca o rog sa-mi mai taie din varfuri zice ca nu mai vrea sa auda de par ca fac ce vreau...

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Sa te tunzi, sa nu va mai certati! un sk8er bun e bun cu orice freza!

| TeenageGirl a răspuns:

Nu te tuuunde! is mai misto baietii cu parul lung love struck