| XatomisX a întrebat:

Incepe scoala si mi-e groaza ca am parul lung si iar ma pune sa ma tund sad cum sa ma tund e exact cum mi-ai taia o mana ce sa fac sa nu ma mai puna sa vorbeasca parintii cu directorul? sad

3 răspunsuri:
| NeimaginabilA a răspuns:

Codita iar restul-l bagi sub bluza xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat urasc si eu conformismul asta. Am inteles ca trebuie sa ne imbracam decent, sa aratam ca suntem intr-o institutie. Dar ce treaba are institutia cu parul?! Vorba aia "Nu conteaza cat de lung am parul, conteaza ce si cum gandesc!". Eu le-as comenta cu asta, le-as comenta intr-una.
La urma urmei, regula pentru fete e ca daca au parul lung, sa il prinda in coada. Pentru tine ar trebui sa fie aceeasi.
In ce clasa esti? Capul sus, daca ai scapat pana acum, scapi si anul asta.

| lalala11110 a răspuns:

Hey. stai linistita nimeni nu o sa iti verifice parul cm cu cm, ai putea sa il prinzi intr-un coc, sau pony tail sau impletitura spic/simpla(trei)