| Bubz a întrebat:

Cum pot accentua cresterea sanilor?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabica a răspuns:

Pai poti sa ii bagi in fiecare seara in fiecare saptamana in apa rece.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai300_6475 a răspuns:

@jessicarabbit
barbatii ar merita, alta este intrebarea:oare barbatilor le plac sanii siliconati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu potilaughing), doamne. Singura solutie e implantul dar sa fim seriosi, merita barabtii atat de mult? Sa te supui chinurilor numa pentru a arata bine dupa standardele lor? Hai sa fim seriosi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dormi cu fata in josthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Mihai300
Majoritatea le incurajeaza pe femei sa isi puna silicone, pentru placerea lor vizuala si alte motive de care nu vreau sa vb aicilaughing. Acuma ca exista unii mai rasariti care prefera naturaletea, bv lor.

| toni_3014 a răspuns:

Ia o bucata de hartie igienica si freaca intre sani, cu siguranta vor creste... La fund a functionat, nu-i asa?