| Lysm_5400 a întrebat:

Ceva pentru cresterea sanilor si va rog fara ironiihappy

6 răspunsuri:
| AlessiaRebecca a răspuns:

O sa iti para rau. eu mi-as dori sa fie mai mici.treaba ta!

| Iasmiine a răspuns:

Sa ii masezi in fiecare zi. Chiar da roade. O prietena a avut intr-o zi 78 cm si peste 2-3 zile a avut 80 cm datorita acestui fapt. Si nu iti recomand alte creme si toate prostiile.Acesta este o cale naturala.

| JaJe a răspuns:

Intr-adevar, cum zice ilegalnonstop, sexul ajuta la cresterea saniilor in cele mai multe cazuri. Daca esti minora, stai linistita, mai ai timp pana iti cresc! nu te apuca de prostii doar pentru a le avea mari.

Numai bine.

| ilegalnonstop a răspuns:

Nu fac ironii. dar cea mai buna metoda... e, sexul.

| Kidoo24 a răspuns:

Silicoanelaughing))

| andrei10 a răspuns:

Doamne fereste tu esti nebuna! crying