| Sakura1014 a întrebat:

Cum pot arata ca fata din videoclipul Sophie-Maximilian?

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

1.Ii ceri lui tati enspe mii de euroi, iei o poza cu tipa respectiva si te duci la chirurgie estetica. Ulri la chirurg sa-ti modifice trasaturile astfel incat sa arati ca ea. S-ar putea sa fii data in judecata totusi ca i-ai folosit imaginea fara sa-i ceri acordul, asa ca mai intai santajeaz-o eficient astfel incat sa obtii cerere semnata in scris.
2.Ii furi ADN-ul, te duci la un genetician si ii zici sa-ti faca transplant de ADN. Daca te refuza, ia-te de tot neamul lui pana cedeaza.
3. Daca te-ai uitat la Big Mama's House, White Chicks sau orice alt film cu agenti deghizati, fa rost de o masca din aia care sa te faca sa arati ca ea. Poart-o cu mandrie si n-o mai da jos decat cand te saturi de cereri in casatorie si dat autografe (pentru ca ai mari sanse sa fii confundata).
4. Poti incerca sa-ti aranjezi parul ca ea (adica sa-l vopsesti in negru, sa-l tunzi ca al ei si sa-l aranjezi la fel), sa te machiezi si sa te pensezi aproximativ la fel, sa-ti cumperi rochii fancy si trendy ca alea din clip, dar nu iti garantez ca veti semana ca 2 picaturi de apa. Deh, fiecare cu moaca lui.

| wolder a răspuns:

Sa te mai nasti odata

| Xtadelo a răspuns:

De unde sa stim noi cum arati tu?
Vrei sa fii sosia ei?

| AidaMaria a răspuns:

Nu poti niciodata sa arati exact ca o alta persoana, nu stiu dc dar asa e pana si gemeni nu sunt chiar la fel!

| lolita24 a răspuns:

Pai imbraca-te provocator. Machiaza-te cu tot felul de noante ale rozului, da-te cu o oja aprinsa. Si nu sta dupa toti mucosii happy

| Alcatel a răspuns:

Photoshop