| ThinkPink a întrebat:

Cum pot sa devin reprezentant avon?

12 răspunsuri:
| ghitza_2903 a răspuns:

Intra aici http://produse-avon.blogspot.com/ si putin mai jos in dreapta este categoria Formulare, unde gasesti si formular de inscriere reprezentant Avon si vei fi contactata telefonic :)

| girllll a răspuns:

Buna! te inscriu eu daca vrei. da-mi add:florydanyela

| Missin`you` a răspuns:

Du`te la sediul Avon din orasul tauwinking sau poate ai o cunostinta care este deja si te poate ajuta. baftawinking

| ancaid a răspuns:

Te pot inscrie; ajuta id ancasimanu@yahoo.com

| ancaid a răspuns:

Intra pe id ancasimanu@yahoo.com
te pup!

| papushik_2619 a răspuns:

Pai daca stii pe cineva care e deja reprezentant, el te poate ajuta vorbind cu reprezentantul pe judet... daca cauti sediul avon din orasul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai foarte usor trebuie sa te inscrii la sediul avon sau sa iti gasesti o sefa.Si eu sunt si am gasit foarte repede!

| AVON_6907 a răspuns:

Te pot inscrie eu. da add la avoncosmetics_ro

| Bethy3 a răspuns:

Pot sa te fac eu daca vrei...contacteaza-ma pe id : bethy_joanna sau suna-ma la 0731356498.

| ralucavon a răspuns:

cine este interesat de avon dati add la reprezentant_avon01@yahoo.com pentru mai multe detalii... COMEZI SI INSCRIERI

| xlayoana a răspuns:

mai bine fa-te reprezentant metropoklitan ca sunt produse la fel de bune, iar parfumurile sunt multe si preturi bune.http://shop.metropolitans.ro/......IIQdVDLvgB