| anghel181 a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac elegant? cu ce?, am 18 ani si sunt fata.

2 răspunsuri:
| SimionAlexandru a răspuns:

Poti sa te imbraci cu aproape orice. Fi tu insati :) Fi libera, ESTI LIBERA.
Totusi, ca un bun amic ce sunt, iti recomand sa arunci o privire aici:
http://www.mirelutza.ro/culori.html
Te va ajuta sa sortezi culorile, dupa ce vei sti ce inseamna fiecare in parte :) Iti doresc o zi superba

| abriella a răspuns:

Cauta pe youtube macbarbie07 ea da mereu sfaturi bune, faci tutoriale cu machiaj si din cand in cand diy