| MarY5283 a întrebat:

Cum pot sa ma ingras la picioare? spuneti-mi va rog frumos.nu mai stiu ce sa maninc...

6 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Sex

| chelie91ptm a răspuns:

Degetica

| Ruxuletz a răspuns:

Nu ai cum sa te ingrasi doar la picioare. Mananca mai mult! Dar e imposibil sa te ingrasi intr-un singur loc.

| yon99 a răspuns:

Mergi la sala:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe bicicleta, in parc sau acasa...se dezvolta muschii si se maresc :)

www.efrumuseti.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca-ti doresti ca rezultatele sa se vada doar in zona picioarelor(nu si in restul corpului),va fi nevoie de un program regulat de exercitii pentru dezvoltarea musculara.
Pentru dezvoltarea masei musculare in aceasta zona(in special in zona gambelor, dar nu numai), ajuta genuflexiunile.Incepe usor, cu 15-20/zi si avanseaza treptat la 50-60/zi.Fa-le zilnic pana la obtinerea rezultatelor dorite, dupa care le poti face de 2 ori pe saptamana, pentru mentinere.Succes.