| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac paruu asa? Nu inteleg ce tapez ce nu? stiu doar ca parul il tapez... cu ce cu peria?

6 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Rose, tu iti tapezi parul cu placa? grav, si iti mai si permiti sa razi oh go on

| viatadecacatt a răspuns:

Asa cum?

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Buna!
Sa-l faci cum?:d
ai uitat pozahee hee

| LoveMusic a răspuns:

=)) Parul se tapeaza cu placa de par! Nu stiu de ce ai pus intrebarea. dar iti dau eu 10 pentru intrebare =))

http://www.egirl.ro/images/articles/3763/tendinte_in_coafura.jpg

| Dianna a răspuns:

Parul se tapeaza cu pieptene, cu placa il indrepti.

| Roxana0606 a răspuns:

Parul se tapeaza cu pieptene! Doamne cu placa? nu cred ca stii ce zici! Scz da cu placa indrepti parul ( nu-l asculta daca iti tapezi cu placa o sa ramai fara par in cap pentru ca placa arde firul de par! )