| dany3la a întrebat:

Cum pot sa-mi fac un breloc cu puf pentru telefon facut acasa?
Am tot cautat pe net si nu am gasit va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Nu stiu cat de mult te-a tine ala home made...

| Lovely_6403 a răspuns:

Poi exista la Bucuresti la Baneasa Shopping City. Eu de acolo am unul roz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara niste blanita artificiala. Indoaie o foaie de carton si fa-o ca un fel de palnie, apoi invelesteo in blanita artificiala. Umpleo cu vata si coase la spate ( deschizatura palniei ) o alta bucata de blanita artificiala ( sau o bucata de material peste care lipesti blanita artificiala) Acum ai obtinu un corp de soricel. IN partea mai ascutita lipeste de o parte si de alta doi ochi si in varf un nas ( de la jucarii, gasesti u ). Impinge prin soricel o sarmulita si fa o bucla. DE ea leaga atat si agata-l la chei. Gata! Pare dificil dar e usor! Ai nevoie de lipici special!