| blagaioana a întrebat:

Care ma ajuta cu niste teme pentru telefon marca alcatel ot 800
va rog ajutati-ma va implor am cautat si nu am gasit
scuze categoria

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Telefonul tau nu suporta alte teme decat pe cele care le are preinstalate. Uite aici ce aplicatii suporta telefonul tau http://www.umnet.com/phone/2627-Alcatel_OT800_One_Touch_Tribe linkurile sunt in stanga scrise cu albastru.
bafta!

| blagaioana explică (pentru neluL):

Mersi mult si nu-i corect m-am saturat de aceleasi teme nu-i corectcrying

| neluL a răspuns (pentru blagaioana):

big grin te inteleg dar nu pot sa-ti recomand ceva ce ti-ar bloca telefonul!

| blagaioana explică (pentru neluL):

A inseamna ca este ceva dar imi poate bloca telefonul aha ok oricum mersi

| neluL a răspuns (pentru blagaioana):

Cu placere !Bye , bye ! wave