| Ildiz a întrebat:

Cum pot sa-mi indesesc sprancenele? si sa fac in asa fel in cat firele sa fie mai groase? (in afara de ulei de ricin.)

3 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Lasa le sa creasca suficient de mult pentru a putea merge la salon pentru o noua forma, intre timp alege un creion de sprancene pentru a le contura, evidentia si de ce ingrosa http://www.avon-shop.ro/......-2193.html Succes :)

| Chérrrie a răspuns:

Foloseste ulei de ricin si o fiolă de vitamina A. După ce prepari amestecul, cu ajutorul unei pensule de la un rimel mai vechi, îl aplici pe sprâncene, în fiecare seară, înainte de a adormi. Bafta.happy

| andreeei a răspuns:

Solutie pe baza de petrol. O gasesti la farmacii sub numele de "Petrol Han (sau Hann)".