| rihanna7865 a întrebat:

Cum sa imi indesesc sprancenele? le am foarte rare si nu imi place. nu vreau sa le dau cu creion ca nu imi place si cu ulei de ricin am incercat si nu orea merge.dau fundita happy

3 răspunsuri:
| 1234abcd a răspuns:

Uleiul de ricin nu face magie... trebuie sa il folosesti zilnic cam o luna ca sa observi rezultatewinking

| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Uleiul de ricin e singura metoda dar trebuie sa te dai zilnic timp de 2-3 saptamani!

| Roxelll a răspuns:

Pai lasa'le sa creasca si dupa aia iti faci o alta forma da le lasi mai groase big grin fundita? big grin