| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi vopsesc parul astfel incat sa nu se degradeze? am parul saten m-am vopsit bruneta. dar nu mai vreau sa folosesc vopsea deoarece am observat ca incepe sa cada si sa mi se arda varfurile.

Răspuns Câştigător
| devine a răspuns:

Incearca Casting Creme Gloss de la l'oreal (parca asa se numeste). e vopsea fara amoniac si se comporta, dpdv vizual, ca o vopsea normala, numai ca lasa parul foarte lucios si pare mult mai sanatos. plus ca miroase frumos si chiar nu pare sa degradeze parul. eu ma fac de mult cu ea si n-am nicio problema din cele pe care le aveam inainte, cand ma faceam cu o vopsea normala.

5 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Inearca o crema coloranta este la fel ca o vopsea numai ca nu se mai degradeaza parul si nu mai cade deloc.Foloseste masti cu vitamine sau uleiul de ricin.

| ady2607 a răspuns:

Foloseste seva de aloe vera combina cu urzica, bunica-mea asta foloseste si e foarte multumita...si inca un ingredient secret:spala-te cu frunza de nuc in a 3-a noapte cu luna plina, lui dogy asa i. a trecut

| BabyRosse a răspuns:

Pai fi multumita de culoarea ta naturala!

| ☼loli☼ a răspuns:

Ce zici de un nuantator? Cred ca merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am bagat sub masina de am dat cu teroson si mi-a cazut si prin par dar tie nu`ti recomand laughing