| Lucky_Daniela_1975 a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri? E urget...

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/......ru-ten.php
E foarte bun, ma dau in fiecare seara cu el. Si e laudat de aproape toata lumea (uita-te la pareri).

| DumiY a răspuns:

Buna!
Cel mai important este sa nu le storci, daca vei face asta ele se pot umfla sau poti ramane cu urme.
Poti folosi Zyneryt e o crema pentru cosuri e destul de buna. Dar cel mai bine este sa te duci la un dermatolog.

Poti comanda asta: http://www.enatural.ro/......500-g.html din cate stiu da rezultate foarte bune.

Pa, pa!

| AndreeaShrott a răspuns:

E complicat.Nu poti scapa de ele peste noapte.Iti recomand Dexeryl (38 lei) si Avene(80 lei).Le poti gasi la farmacie.Sunt scumpe dar din cateva am auzit merita.

| dinumario a răspuns:

Spalate cu Dove si intreaba la plafar ce trebuie sa iei

P.S sunt baiat

| femeiacocheta a răspuns:

Incearca zineryt. Testat de mine!

| CookieMonster_2676 a răspuns:

Nu-i asa usor...trebuie sa ai multa rabdare. Uite cativa pasi care cu siguranta te vor ajuta:
1.Bea 2 l apa pe zi
2. Spala-te de 2 x pe zi cu un sapun pentru copii sau un gel pentru curatare(ai grija sa nu aibe parfum)
3.Mananca sanatos.
4. Spala-te pe fata cu ceai de musatel
5.Fa-ti 1 data sau de 2 ori pe saptamana o masca de fata cu miere si zeama de lamaie
5.Crema de galbenele e destul de buna
6.Hidtrateaza-ti tennul zilnic, cu o crema nu foarte grasa
7.O data pe saptamana este nevoie de o exfoliere, foloseste un gel cu particule abrazive

Ar mai fi dar astea-s cele mai importante.
Bafta!