| antoniasarah a întrebat:

Cum pot scapa de cearcane?(fara creme sau nu stiu ce metode naturale) big grin

Răspuns Câştigător
| iSimo a răspuns:

Buna! uite aici cateva metode :http://www.eva.ro/......36136.html

10 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Pai nu vrei nici creme, nici metode naturale..atunci ce?laughing iti spun ce faceam eu. Imi faceam intr-o cana ceai verde, si apoi dupa ce se racea complet il turnam intr-o forma pentru cuburi de gheata. in fiecare dimineata si seara iei cate un cub si ti-l dai asa pe fata, accentuand mai mult zona ochilor. E bun si pentru ten, si pentru cearcane.

| traveler a răspuns:

Stai prea mult serile tarziu, nu dormi suficient.o posibila cauza.
Alatur o adresa unde ai sfaturi f bune si usor da facut acasa si fara prea mari chelruieli, sper ca iti vor fi de folos.http://www.sfatulmedicului.ro/......cane_12734
O seara placuta!

| h3r a răspuns:

Odihnă! Dacă pe altceva nu te bazezi.

| emag a răspuns:

Tine pe ochi plicuri de ceai negru/ verde sau ceai de musetel timp pe 10-15 min, sau felii de cartofi sau castraveti cruzi si dormi

| JiTerra a răspuns:

Hm..dormi mai mult?

| KiraXander a răspuns:

Dormi mai mult laughing

| tinasong a răspuns:

Castraveti sunt cei mai buni pentru cearcane, in 10 minute pungile de sub ochii dispar, doar taie cateva felii de castravete subtirii si aprica-le in jurul ochilor. bafta!

| iSictir a răspuns:

Pune mana si culca-te

| Monyka87 a răspuns:

Incearca sa te odihnesti ca e cea mai buna metoda.