| the1975 a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri printr-o metoda naturista?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Și eu am avut multe coșuri. Am folosit n creme + n tratamente și degeaba.
Am zis că renunț la tot și am renunțat.
Acum mă spăl doar cu apă caldă +săpun de la Dove și nu îmi mai apar la fel de multe, adică apar doar în acea perioadă.
Fiecare persoană trece prin etapa pubertății și până la urmă trebuie să lăsăm coșurile așa pentru a nu ne face mai mult rău.
Cunosc multe persoane care au mers la dermatolog, dar n-au rezolvat nimic.
Cea mai bună cremă dintre toate cele folosite mi s-a părut Apidermin.
O zi bună!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori cum o dai tot un tratament cu antibiotic isi face efectul cel mai bine. 15 lei nu cred ca e mult, nu? Incearca unguentul baneocin, il gasesti la farmacie.

Si chestii mai "naturale" care functioneaza este bicarbonatul ( o lingurita bicarbonat si jumatate de lingurita cu apa care se aplica pe ten si se lasa pana se usuca ) sau argila.

| adolfhitlers a răspuns:

Le spargi! Si se inmultesc pe jos!