| smilegirl99 a întrebat:

Cum pot scapa de paduchii de cap si de ouale acestora? Am incercat cu Paranix si nu merge.
Va rog nu radeti-asa e cand ai colegi nespalati in clasa.

4 răspunsuri:
| AlinaMaricescu a răspuns:

Fratele meu mai mic a luat paduchi de la scoala si ii era tare rusine.
Din cate imi aduc aminte, stiu ca mama a cautat un tratament natural pentru paduchi si ouale lor care sa nu ii afecteze scalpul sau sa ii cada parul dupa ce termina tratamentul.

A gasit la recomandarea unui doctor un Gel natural impotriva paduchilor cu ulei din arbore de ceai (Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.

Gelul acesta nu e ca celalalte produse sa iti curga in ochi(gen sampon) si cel mai placut e ca deja are in pachet un pieptan special pentru paduchi.

Efectele s-au vazut foarte repede, chiar de la prima utilizare. Fratele meu a scapat complet si repede de paduchi si oaule lor.

Imi aduc aminte ca mama era tare multumita de produs, ca a scapat natural de paduchi si chiar ii povestea unei prietene despre cat de eficient este produsul si ce bine miroase.

Puphappy

| aVicii a răspuns:

Incearca ceva de animalelaughing

| NikoMiha a răspuns:

Dati cu gaz in cap

| ianisa a răspuns:

Am auzit ca este un sampon foarte bun pentru omorarea paduchilor si se numeste Yapapou care costa 25 lei 70 ml sau 40 lei 200 ml si in acelasi set este si lotiune! incearca asa!