| KattySwaag a întrebat:

Cum pot scapa de pistrui? funda+ vooot

4 răspunsuri:
| Iubareata22 a răspuns:

Poti sa folosesti fond de ten, dar daca nu porti o bluza pe gat, aplica si pe gat si cat de uniform posibil, pentru a nu se cunoaste.
Totusi si eu am pistrui, dar nu multi.

Sau, daca ai posibilitatea sa te duci in fiecare zi la un make up-artist sa iti aplice el fondul de ten.
P. S. pistrui dispar la frig sau la caldura, depinde de organism

| Krush a răspuns:

1) Fond de ten
2) Cu o terapie laser dupa varsta de 18 ani cu controlul in prealabil facut la medicul specialist dermatolog.

Funda?!

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

Am auzit ca oamenii cu pistrui sunt cei mai norocosi in viata. Oricum incearca cu fond de ten sau du-te la un salon de frumusetehappy

| Petru_Andries_1992 a răspuns:

Favieferidal cu consultare medicala