| Dee_9331 a întrebat:

Cum se scapa de pistrui?

5 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Nu poti sa scapti de ei din cate stiu in schimb poti sa ii acoperi cu diverse produse cosmetice, desii nu inteleg de ce nu iti plac pistrui pentru ca si eu am pistrui si ii urasc dar parca totusi fara ei nu mai sunt assa diferita de ceilalti, oricum problema ta dar, iti zic ca nu poti scapa de eiwinking

| shanela a răspuns:

Trec odata cu varsta ...eu am apr 15 ani si cand eram mai micuta aveam zeci de pistrui...asa a fost toata familia mea dar acum imi dispar, stai linistita iti vor disparea:p

| Adda_4356 a răspuns:

Cu fond de ten

| Яσϰϰιɛ a răspuns:

Am şi eu pistrui şi puncte negre x_x.
Ca să nu se mai vada mă dau cu fond de ten dar nu este foarte sanator.
Mama mea a auzit la TV mai exact la ştiri despre un tratament facut zi de zi cu castraveti.
Se taie castraveti în feli rotunde şi le aşezi pe toata zona feţi apoi stai aşa zece minute. După maxim 5 zile se vede diferenţa :]
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... iei o piatra din aia ponce si te freci cu ea pe fata pana scapi de eilaughing
Cand iti da sangele, sigur i-ai eliminat!
Bafta. S-ar putea sa doara putin.