| ana_5516 a întrebat:

Cum pot scapa de vergeturile de pe picioare?

5 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Pai ati zic sincer ca de vergeturi nu ai cum sa scapi pentru ca nu dispar. Odata formate ele trebuie hidratate foarte mult ca pielea sa nu se mai rupa,pentru ca si ele se formeaza de la nastere, slabire brusca sau angrasare, deci pune mana si date cu creme cat mai hidratante si o sa se amelioreze dar de disparut NU DISPAR

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Natural...aleargatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date cu betaderm. si eu am vergeturi... aplici de 2 ori pe zi( dim. si seara) si in 1 saptamana scapi...adica nu se mai vad asa rau.
funda?

| Alecsa4u a răspuns:

Pai poti sa folosesti tot felul de chestii.dar cel mai bine e sa faci sport.in fiecare dimineata.si seara inainte de a te culca.
Dar asta depinde si de varsta.si apropo tampeniile de la teleshoping. dupa parerea mea.nu ajuta cu nimicstraight face

| dudiii a răspuns:

Si eu am problema asta.Insa folosesc Crema Anticelulitica BODYSHAPE de la elmiplant si pot spune ca da rezultate. Dupa 4 saptamani nu se mai observa insa daca incetezi sa te mai dai ele se vor aparea din nou.De ele nu poti sa scapi.