| soloangel01 a întrebat:

Cum pot scoate scamele si praful de pe un sacou?

Răspuns Câştigător
| Madayna a răspuns:

Scamele se indeparteaza cu un aparat gillette, ca si cum ai epila.

2 răspunsuri:
| demonangel37 a răspuns:

Deci poti cumpara un rulou pentru scame sau daca nu mai e deschis simplu cu o perie putin umeda daca nu ai perie in casa iti uzi mana si incepi sa dai cum mana gen o invartesti in anumite zone mai mari si aduni scamale si umezesti mna de fiecare data cat este nevoie

| PopAdrian a răspuns:

Sau poti cumpara o rola cu un fel de hartie lipicioasa de care se lipesc scamele. De exemplu in H & M am gasit, e ca o perie si ia scamele foarte bine.