| Floarealbastra92 a întrebat:

Cum prevenim imbatranirea prematura a tenului?

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Vei gasi aici cele mai utile si mai sanatoase trucuri: http://www.divahair.ro/frumusete/cosmetica. Nu uita de hidratare si de odihna, foarte importante in lupta impotriva imbatranirii tenului. Ai grija de tine.

3 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

O ingrijire corespunzatoare tenului tau. Daca ai tenul uscat e cazut sa iei masuri deoarece se rideaza mult mai repede.
Succes!

| Roxana_2583 a răspuns:

In primul rand, nu tb sa fumezi pentru ca fumatu e unu din acele cauze din care tenul imbatraneste [rematur, machiaju prea strident, daca nu vreai sa iesi din casa nemachiata, foloseste ceva natural si placut, fara prea mult fond de ten si nu folosi orice crema pe care o auzi.eu am 21 de ani si sincer nu folosesc decat demachiantu, dar si acel foarte rar pentru ca nu mi place sa ma machiez si n am cosuri, e foarte bine.