| Florentina63751 a întrebat:

Cum putem avea pielea bronzata tot timpul? cum putem mentine bronzul?

8 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Dacă tot vrei să îţi menţii bronzul o tură mică la solar o dată pe săptămână te ajută. Îţi recomand să nu foloseşti loţiuni auto bronzante că îţi rămân pete pe corp, plus că îţi dă o nuanţă de morcov, şi arată nasol happy

| KiduuTaw a răspuns:

Pai poti incerca daca vrei cu autobronzant.Eu zic ca ajuta. Funda?

| Elvina a răspuns:

Nu prea ai cum> solar, lotiune autobronzanta, bronz la mare, sau accepta-te asa cum esti. Bafta!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

În nici un fel.
Bronzul se duce odată şi odată, nu poţi să-l "menţii". Poţi în schimb să te duci des la solar, dar te va usca de bani sau să îţi cumperi loţiuni şi creme autobronzante.

| YouNoob a răspuns:

Faci ce a facut si Michael Jackson si te rogi sa nu-ti cada nasul lol

| Cris06 a răspuns:

Mergi la solar si din cate stiu eu nu poti face bronzul sa dureze mai mult

| samara2 a răspuns:

Loţiune autobronzantă.