| Dimeth0988 a întrebat:

Cum sa ai parul ondulat mereu. eu de ex imi prind inainte de culcare parul intr.o coada impletita dar nu isi mentine volumul...

Răspuns Câştigător
| Aldercy a răspuns:

După ce îţi faci baie, când părul e încă ud ia şuviţe şi răsuceşte-le, prindele cu agrafe câteva ore (1-2) când părul e între şi între - nici uscat nici ud -dă-le drumul. Când o să se usuce, o să-ţi stea ondulat. Poţi să le şi răsuceşti, dar să şi împleteşti câteva şuviţe.

Sper că te-am ajutat. Fundă?

3 răspunsuri:
| iRawrr a răspuns:

1. Du-te si cumpara permanent, 2. prindeti parul intr-o coada impletita (seara), dati cu permanent pe coada impletita dimineata desfati parul si voala ai parul ondulat permanent

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Poti sa il dai cu undulatorul sau dupa ce faci baie, sa ti-l impletesti in mai multe codite mici si ai sa il ai cret!
Eu asa fac si imi iese cretwinking

| dofmarius a răspuns:

Incearca sa dormi cu bigudiuri in par