| Lady_4667 a întrebat:

Cum sa aplic violet de gentiana pe par?

Răspuns Câştigător
| marett16 a răspuns:

Il dizolvi intr-un litru de apa si te clatesti cu el pe par. Dar daca te prinde undva ploaia o sa ti se ia pe haine. Mai bine iti cumperi un spray colorat pentru. par. Costa intre 8-12 lei.

2 răspunsuri:
| cris_3973 a răspuns:

Buna! dupa baie, pur si simplu torni din sticluta peste par ca si cum l-ai sampona si ai grija sa fie peste tot.stai putin si dupa limpezesti parul.
Apropo. dp o sa dureze ceva sa cureti cada laughing. si o sa iti ramana mainile mov, dar se curata cu acetona tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca doresti suvite iti cauti o punga o pui pe cap apoi scoti ca ceva suvite de par prin punga dupa ce suvitele dorite sunt in exteriorul pungi dai ca violet de gentiana pe ele le lasi 30 minute iar apoi te speli nu o sa ai probleme cu ploaia