| buffymuff a întrebat:

Cum sa fac sa scap de grasimea de pe interiorul coapselor, de langa linia chilotilor? relax and tone e bun? si gel anticelulita?

3 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Buna! Pai, ar trebui sa alergi, deoarece la dieta slabesti si pe abdomen, si din cate am citit tu nu vrei decat pe fese, iar alergatul iti lucreaza muschii coapselor si muschii fesieri. Si da, Relax&Tone este foarte eficient, mai ales cu gel anti-celulita. Mama mea il are si folosit cu regularitate da rezultate destul de bune! Ai si garantie 30 de zile de la data achizitionarii, deci il poti returna daca nu esti multumita de el. Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| GabrielaSandica a răspuns:

Iti recomand gelurile anticelulitice de la Avon si anume Anew. Cu putin alergat o sa vezi ce rezultate bune o sa ai.
Pentru detalii ma poti contacta.

Gabriela Sandica
Coordonator Avon si Ambasador AVON
Pagina mea personala

| MMihai a răspuns:

Sport și gimnastică și fără prostii (relax and tone e bun? si gel anticelulita?)