| Sperantza a întrebat:

As vrea sa stiu daca Relax&Tone ajuta la slabit intr-adevar? daca las folosi fara geluri anticelulita, ar avea acelasi efect? In cit timp as avea rezultatu dorit?

6 răspunsuri:
| GeorgeGabriel a răspuns:

Da ajuta dar a il folosesti 30 -35 de min pe zi

| lilboutique a răspuns:

Cel mai bun tratament impotriva celulitei este masajul cu zat de cafeawinking de asemenea o crema buna este Laptele hidroactiv de la Gerovital.

| RadXx a răspuns:

Da ajuta an 1 saptamana sau 2 asa ar venii dar e o metoda care sa atraga clientii si maresc suma lui relax&tone dar asi merita bani thumbs up

| BlooyGirl a răspuns:

Pai depinde
Daca faci cam juma de ora in fiecare zi cu tot cu geluri slabesti cam in jur de 5-10 kg pe luna...

| cld2011 a răspuns:

Incearca crema anticelulitica revicel
se gaseste in mai toate magazinele naturiste sau cauta pe google www.revicel.ro si poti comanda si de pe net

| AndReuta_5760 a răspuns:

Aparatul e foarte bun...si poate fi folosit sifara crema anticelulitica...insa cu o crema. nu conateza de care, pentru a aluneca mai bine