| Sun_6934 a întrebat:

Cum sa gasesc look-ul perfect pentru mine? Din prostia mea, am inceput sa-mi vopsesc parul de cind aveam 13 ani. Am fost si blonda si bruneta si roscata. Acum am parul saten, dar nu ma simt bine in pielea mea. Vreau sa imi schimb culoarea de par si nu stiu pentru care sa optez. Am pielea deschisa cu nuanta de roz si ochii verzi - cenusii. Ceea ce priveste culorile de par pe care le-am avut e o chestie de gust, celor care le plac blondele imi spun ca blond e cel mai bine, cei ce prefera brunetele - respectiv...

3 răspunsuri:
| anonim_2270 a răspuns:

Dwaa exact cum spoOne dynamicik007 punety posa cu tine.>> dar eu krd ca blond love strucklove struck daca ai pielea deschisa cum ai spos uh.winking

| dynamick007 a răspuns:

Pune o poza cu tine si iti spunem ce culoare ti se potriveste. happy

| perro12 a răspuns:

Bruneta cu sufite verzi sau roz. big grin
De fapt cred ca verde tot, dar presupun ca nu-ti place laughing.

HF