| dya_8470 a întrebat:

Am pielea foarte deschisa la culoare, am parul saten si ochi verzi cum ma sfatuiti sa ma vopsesc adica ce culoare, eu as vrea sa ma fac bruneta dar nu stiu poate va fi prea mare contrastul cu pielea mea.

8 răspunsuri:
| Miruna_7873 a răspuns:

Pai blond, roscat, brunet in contrast cu tenul tau deschis la culoare nu stiu cat de bine ar venii dar ar iesii ochii in evidenta foarte tare.
Totusi poti incerca mai intai cu nuantator ca sa nu faci prostia sa te vopsesti si sa nu-ti placa cum iti sta.happy
Bafta :d!

| iuandfto a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mai astepti ceva timp. Daca te vopsesti de tanara cand o sa ajungi la varsta de 35-40 de ani o sa-ti apara deja fire albe. Si chiar daca vrei sa te vopsesti iti sugerez niste rimel pentru par care se gasesc in toate culorile sau poate niste suvite blonde. Acum cred ca nu o sa iei in considerare ce spun eu.

| drumurile a răspuns:

Fa-te blonda, brunetul te va imbatrani si iti fa face fata sa para si mai alba, sau roscata nu vad de ce sa ti se para indraznet, poti incerca visina putreda

| dya_8470 explică:

Da dar parca roscatul mi se pare prea indraznet

| Ruxy_1106 a răspuns:

Ochi verzi? Dupa parerea mea ar merge un roscat. Roscatul se potriveste cu nuantele de piele deschise :))
http://www.ehow.com/way_5147113_hair-color-green-eyes_.html

| BilliOnaire a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine. eu as opta pe blond.:d. adica cred ca ti-ar sta mult mai bine. :d am o prietena care are la fel ca tine parul, ochii si pielea. si e blonda si arata super=p~

| Ck a răspuns:

Roscata si tunde-te pana la nivelul umerilor cu breton drept!

| bla_7523 a răspuns:

Mmm...omul este frumos natural dar daca tu vrei sa te vospesti eu te sfatuiesc sa te vopsesti bruneta ti-ar sta bine crede-ma!

Fundita? :d